Logi sisse

|

|

On palju neid, kellele ei meeldi või mingil põhjusel ei saa kehakaalu vähendamiseks veeta tunde spordisaalis. Figuurisõbrad pakuvad firmadele ideed, kuidas nende töötajate tervise eest hoolitseda ja selle eest hea seista. Selleks kutsu figuurisõbrad oma töökohta. Nii moodustub ainult teie firma töötajatest koosnev firmagrupp, mis toimub teie oma firma ruumides. Kursuse eesmärgiks on suunata osalejaid tervislikult toituma ja tervislikke eluviise harrastama ning kursuse lõppedes omama teadmisi edaspidiseks püsivaks soovkaalus püsimiseks. Sõprade/kolleegidega salenemisel on positiivsed tulemused, sest iga väiksemgi kaalulangus mõjub positiivselt meeleolule, elukvaliteedile ja töövõimele.

Firma grupp
koguneb firma ruumides
kord nädalas 12 nädala jooksul
hind: ettemaks 12 nädalat 72,00€ /inimene. 

Koguge kokku oma töötajatest koosnev firmagrupp (miinimum 12 inimest) ja anna meile oma soovist teada info(at)figuurisobrad.ee või tel. 64141919 Küsimuste tekkides oleme alati lahkesti valmis neile vastama.

Positiivset energiat ja motivatsiooni Figuurisõprade grupi abil! Normaalses kaalus inimene on tervem, rõõmsameelsem, energilisem ning produktiivsem. Investeering töötajate tervisesse tasub end alati ära.

 

Tervislike eluviiside harrastamine saab järjest popimaks. Figuurisõbrad on ainuke salenemisteenust pakkuv firma Eestis, kes kaalu langetamiseks propageerib tervislikku toitumist ja tervislikke eluviise  pakkudes selle juures ka psühholoogilist grupituge (grupid kogunevad üle Eesti).  Meie salendav toitumisprogramm põhineb Eestis ja Põhjamaades tunnustatud toitumissoovitustel, mille väljatöötamisel aitas kaasa Eesti Toitumisteaduste Seltsi juhatuse liige doktor Mai Maser.

Üleliigsest kehakaalust rääkides ei mõtle me ammu enam mitte ainult välimusest vaid  inimese tervisest. Ülekaal on ülemaailmne probleem, mis aastatega on tõusnud Eesti rahva tervise probleemide hulgas etteotsa. Viimase kümne aastaga on rasvumine tõusnud naiste hulgas 45 %-ni ja meeste hulgas 56%-ni.

Kahjuks on selline tõsine probleem jäänud vaid iga inimese enda mureks mistõttu jääb kaalulangetaja sageli oma probleemiga üksi ja peab ise hakkama saama. Ülekaalu puhul on tegemist väga delikaatse ja psühholoogilist laadi probleemiga ning kahjuks enamus inimesi ei suuda ise üksinda sellega toime tulla. Vaja on suunajat, nõustajat, grupi tuge ja pidevat motiveerimist.

 

OÜ Figuurisõbrad | Mustamäe tee 16; Tallinn 10617 | Tel. 619 1414 | skype: figuurisobrad | e-post: info@figuurisobrad.ee | kasutustingimused
Ole kursis meie uudistega ja tutvu toidupäevikuga 1 päev TASUTA

E-mail: