Logi sisse

|

|

Hinad:

* 1 kord - 30 €

* 1 kuu – 110 €

Sinu isiklik salenemisnõustamine on teenus, kus lähtudes personaalse analüüsi tulemustest jagatakse Sulle nõuanded ja konkreetseid toidusoovitusi seatud kehakaalu eesmärkide saavutamiseks. Lisaks saad isikliku nõustaja, kes on Sulle toeks ja innustajaks kogu kaalulangetamise perioodi kuni eesmärgi saavutamiseni. 

Kaalutõusu tekkepõhjused  on erinevad, järelikult on vajadus neid ka individuaalselt lahendada. Sul on välja kujunenud oma elustiil, igapäevased harjumused, toitumisrütm ja maitse-eelistused. Salenemine on lihtsam, kui kasutad meie toitumisasjatundja abi. Tema annab juhiseid arvestades just Sinu elustiili ja eelistusi ning on abiks ja toeks teel soovkaalu suunas.

 

Kuidas toimub isiklik nõustamine:

1. Sinu elu- ja toitumisstiili, toidueelistuste, harjumuste jne väljaselgitamiseks on vaja täita test, mis annab meile esmase ülevaate.
2. üheskoos seame eesmärgi; selgitame vajalikud muudatused ja leiame sobiva tegutsemissuuna püstitatud eesmärgi täitmiseks.
3. anname konkreetsed nõuanded tervislikuks ja tasakaalustatud toitumiseks Figuurisõprade salenemisprogrammi järgi
4. anname juhiseid, kuidas programmi kohandada oma elustiiliga.
5. jagame näidismenüüd, mida vajadusel kohandame just sinu elustiilile ja vajadustele sobivaks. Vajadusel koostame  personaalse toitumiskava. Jagame soovitusi konkreetseteks toidukordadeks (hommikusöök, lõunasöök, õhtusöök, vahepalad).
6. nõustamisega paralleelselt saad 4 nädala jooksul piiramatult kasutada Figuurisõprade kodulehe online teenust. Online on mugav ning muudab toitumise jälgimise lihtsaks, võtab vähe aega ja aitab jälgida lisaks kogustele toidutasakaalu.
7. pärast esmakohtumist toimub koostöö nõustajaga nädalast nädalasse, mis sisaldab kohtumisele eelnenud nädala tulemuste hindamist, analüüsi, soovitusi järgmiseks nädalaks, vajadusel kohandatud menüüd, toetamist ja innustamist.

8. individuaalsed kohtumised toimuvad 4 korda kuus (Mustamäe tee 16-565; Tallinn) eelnevalt kokkulepitud ajal.  Nõustamist ja tuge on soovi korral võimalik saada tel. 61 91 418, skype`s või e-maili kaudu (nõustamised E-R kell 9:00-17:00) piiramatu arv kordi kuu jooksul.
Kohtumisele registreerimiseks lae test alla SIIT, täida see ja saada e-postiga kaja.torm(at)figuurisobrad.ee. Seejärel tasu ühe korra nõustamise eest tasu 
SIIN või 1 kuu nõustamise eest tasu SIIN. Seejärel lepime kokku kohtumise aja.

 

 

 

OÜ Figuurisõbrad | Mustamäe tee 16; Tallinn 10617 | Tel. 619 1414 | skype: figuurisobrad | e-post: info@figuurisobrad.ee | kasutustingimused
Ole kursis meie uudistega ja tutvu toidupäevikuga 1 päev TASUTA

E-mail: