Logi sisse

|

|

Figuurisõprade tugigrupid töötavad üle kogu Eesti ja nendega saavad liituda inimesed, kes soovivad oma kaalu langetada, aga tunnevad, et vajavad pisut tuge ning motiveerimist. Grupi liikmed saavad igal nädalal uusi teadmisi, tuge ja toitumisnõuandeid, grupp aitab säilitada kaalulangetaja motivatsiooni ja saada üle rasketest hetkedest. Figuurisõprade programm sobib ülekaalulistele noortele, meestele, lapseootel naistele  ja last rinnaga toitvatele emadele. Alla 18a. noortel peab grupis osalemiseks olema lapsevanema allkirjaga luba. Noortele ja rinnaga toitvatele emadele on välja töötatud erijuhised.

Grupis käies võid olla kindel - kaal langeb! Grupikogunemistel tutvustab programmi vastava koolituse läbinud mentor, kes aitab järgida ka toitumisprogrammi poolt kehtestatud norme.

 

-Millal alustada?

Mõõda oma vööümbermõõt. Tervislikuks loetakse vööümbermõõtu, mis naistel on alla 88 cm ja meestel alla 102 cm. Vöö- ja puusaümbermõõdu suhte järgi loetakse rasvumiseks kui suhtarv meestel ületab 1 ja naistel 0,8.

Abiks otsustamisel on KMI ehk kehamassiindeksi tabel. Kui KMI on 19 - 24, siis oled normaalkaalus. Kui KMI on 25-27, siis on tegemist kerge ülekaaluga. Kui KMI on 28-32 siis on tegemist ülekaaluga ja üle 33 loetakse rasvumiseks. Meie liikmeks ei võeta neid, kelle KMI on alla 20 , alla 10 aastaseid lapsi.  

Mis meie gruppides toimub?
Grupist saad igal nädalal uusi teadmisi ja tuge. Lisaks toitumisnõuannetele aitab grupp säilitada motivatsiooni ja saada üle rasketest hetkedest.

Esimesel korral arvesta umbes 1,5 tunniga. Gruppi minnes võid soovi korral end registreerida kohe või teha seda pärast tutvumist grupitööga. Seejärel pääsed kaaluma ning saad stardimaterjalid. Grupis toimub 30 minutit loengut ning vestlus nädala teemal. Peale gruppi on mentor täielikult uute liikmete päralt, et anda juhiseid, kuidas saadud materjalide järgi hoogsalt tegutsema hakata - peatub programmi tähtsamatel kohtadel, annab nõu ning vastab küsimustele.   

Isiklik teenindus
Peale gruppi on sul soovi korral võimalus mentoriga kokku leppida  viis minutit "neljasilma" vestlust, et saada isiklikke juhtnööre ja vastuseid kahtlusi tekitavatele küsimustele ning innustust jätkamiseks.

Kas oled valmis?
Sul ei ole vaja ette registreerida. Kui oled leidnud endale sobiva grupi, tule kohale. Saad sõbralikud vastused kõigile küsimustele ja abi alustamiseks.

Kas oled valmis astuma esimest sammu tervislikuma elu suunas? Leia oma grupp!
Võid helistada ka numbril 61 91 414 ning meie aitame leida sobiva grupi.

 

OÜ Figuurisõbrad | Mustamäe tee 16; Tallinn 10617 | Tel. 619 1414 | skype: figuurisobrad | e-post: info@figuurisobrad.ee | kasutustingimused
Ole kursis meie uudistega ja tutvu toidupäevikuga 1 päev TASUTA

E-mail: