Gruppide hinnakiri

Gruppide hinnakiri

*Soodushinnad kehtivad vastava dokumendi esitamisel (õpilane, tudeng, noortekaart ja pensionipilet).

*SÕBRALE LIITUMINE TASUTA! SÕBRA TOOJALE JÄRGMINE NÄDAL NÄDALAMAKS -50%.

*Maksmine grupis toimub sularahas.

KODUKORD

 1. Grupiga saad liituda või sealt lahkuda endale sobival ajal.
 2. Registreerimine toimub kohapeal- eelnevalt registreerida ei ole vaja.
 3. Liitumiseks tuleb tasuda ühekordne liitumismaks ja kehtiv nädalatasu.
 4. Kui oled puudunud grupist järjest 2 kuud, siis pead uuesti tasuma liitumismaksu.
 5. 4x kaart kehtib neli nädalat järjest. Sellel ajal puudutud kordade eest ei pikene kaardi kehtivusaeg. Nädalamaterjalid saad järgmisel grupikülastusel.
 6. Grupiliikmeks võib tulla igaüks, kelle KMI on vähemalt 20. Soovkaalu võib määrata ise ja seda võib muuta igal ajal. Alla 18a. noortel peab grupis osalemiseks olema lapsevanema luba.
 7. Figuurisõbrad on välja töötanud erijuhised 10-18 aastaste noormeestele, 10-16 aastastele tütarlastele, last ootavatele - ja rinnaga toitvatele emadele. 
 8. Täpsete juhiste järgimisel on keskmine kaalulangus 0,5–1 kg nädalas.
 9. 25-, 50- ja 75-kilose kaalulanguse puhul premeerime diplomiga.
 10. Soovkaalu saavutamise järel algab kaalu hoidmise etapp, mis kestab 4 nädalat. Selleks perioodiks pakume eriti soodsat hinda - 4 nädalat on 19,00 €, et õpiksid edaspidi kaalu hoidma. 
 11. Pärast kaalu hoidmise etapi läbimist, kui sinu KMI on väiksem või võrdne 27, saad Figuuriõprade Kuldfiguuriks. 
 12. Kuldfiguurina on sul võimalus külastada gruppi regulaarselt (-50 % soodsamalt) kui oled oma soovkaalus (± 3 kilo). Soovitav on käia grupis (kaalumas) vähemalt kord kuus, et edukalt hoida saavutatut.
 13. Enam kui kolmekilose kaalutõusu korral tuleb tasuda täissummas nädalamaksu senikaua, kuni saavutad uuesti oma soovkaalu.
 14. Kuldfiguur peab käima   grupis vähemalt  korra aastas oma staatust pikendamas, ei pea maksma liitumismaksu ja nädalatasu kui oled soovkaalus ± 3 kilo.
 15. Kuldfiguuril on võimalus osta online teenuseid poole hinnaga. Selleks tuleb teha ülekanne meie arveldusarvele: EE51 2200 2210 4173 9300 ning selgitusse märkida "Kuldfiguur online teenuse 1/2/3 kuud"