GRUPID

GRUPID

HOOGNE START - grupist saad alustamiseks 5 päeva kiirdieedi menüü, millega kaotad kuni -4 kg!

* Iga kord, kui külastad gruppi, oled lähemal oma soovkaalule! Iga külastatud kord investeerid oma tervisesse - iga kord kogud oma kaardile 1€ kleebise, ning saad kogutud summa realiseerida soovkaalu saavutades meie kodulehel Figuurisõprade tooteid ostes.

HINNAKIRJA LEIAD SIIT

Asukohad:

Tallinn
Tartu
Pärnu
Hiiumaa
Viljandi
Põlva
Rapla
Keila
Paikuse
Kilingi-Nõmme
 
Sõbrale liitumine tasuta! PRINDI SÕBRAKUPONG SIIT
 
Gruppi juhendab mentor - oma ala asjatundja. Mentor juhendab ja viib läbi inspireerivaid gruppe. Ta on sinu isiklik nõuandja, suunaja ja psühholoog. Ta tunneb hästi tervisliku toitumise põhimõtteid  ja programmi,  ning aitab seda kohandada sinu elustiiliga. 

Grupist saad iga nädal: motivatsiooni, tagasisidet, nõuandeid, nippe ja inspiratsiooni. Grupis kuuled teiste kogemusi, oled motiveeritud ise ja teistele toeks. Grupp pakub sulle kõike, mida vajad, et edukalt kaalu langetada. Eelnevalt pole vaja registreerida, tule lihtsalt kohale!

Mis grupis toimub?

Kaalumine - konfidentsiaalne, mentoriga nelja silma all. Mentor ei avalda sinu kaalunumbreid teistele. Toimub 30 minutit enne grupi algust.

Kaalumisel saad esmase tagasiside, nõuandvad ja innustavad sõnad, uued nädalamaterjalid ja menüü või retsepti järgmiseks nädalaks.

Grupivestlused kestavad iga nädal 30 minutit. Arutletakse erinevatel söömise, enese tundmaõppimise ja arendamisega seotud teemadel.

Tagasiside - räägime möödunud nädalast ja mahavõetud kilodest, innustame üksteist, otsime lahendusi  erinevatele olukordadele jne.

Oled esimest korda? 

Sul on esmalt võimalus tasuta tutvuda grupitööga ja pärast seda otsustada, kas soovid liituda. Mentor tegeleb uute liikmetega pärast grupitööd eraldi: kaartide täitmine, kaalumine, nädalamaterjalid koju kaasa, juhised kuidas alustada. Kokku kulub umbes 1,5 tundi.

Kaalu hoidmine

Pärast soovkaalu saavutamist on oluline kindlaks teha toidukogused, mille puhul kaal jääb püsima.  Kaalu hoidmise programm kestab 4 nädalat.

Kuldfiguur

Kuldfiguuriks saad, kui oled saavutanud oma soovkaalu (kuni +3 kg). Kaalu hoidjatel on võimalus osaleda grupis tasuta, et hoida oma kehakaalu. 

Figuurisõpradega saab ühineda iga soovija, kelle KMI on vähemalt 20 . Arvuta oma KMI SIIN