Logi sisse

|

|

Soovid vabaneda üleliigsetest kilodest jäädavalt? Iga inimene on eriline ning vajab erinevat lähenemist, Figuurisõpradel on viis salenemisprogrammi, mis põhinevad toitumissoovitustel. Selleks, et saavutda soovitud kaalueesmärgid tuleb valida programm, mis just Sulle kõige enam sobib.

MILLINE LAHENDUS SULLE SOBIB?

Figuurisõprade grupid on mõeldud inimestele, kes soovivad oma kaalu langetada, aga tunnevad, et vajavad pisut tuge ning motiveerimist. Grupist saad igal nädalal uusi teadmisi, tuge ja toitumisnõuandeid, grupp aitab säilitada motivatsiooni ja saada üle rasketest hetkedest. Vaata lisaks.

Kodune saleneja programm sobib Sulle kui suudad end ise edukalt motiveerida. Soovid tervislikult saleneda, kuid mingil põhjusel ei ole Sul võimalik iganädalasest grupiloengust osa võtta või veeta tunde spordisaalis. Vaata lisaks.

Sinu isiklik salenemisnõustamine on teenus, kus lähtudes personaalse analüüsi tulemustest jagatakse Sulle nõuanded ja konkreetseid toidusoovitusi seatud kehakaalu eesmärkide saavutamiseks. Lisaks saad isikliku nõustaja, kes on Sulle toeks ja innustajaks kogu kaalulangetamise perioodi kuni eesmärgi saavutamiseni. Vaata lisaks.

Online  teenus on neile, kelle igapäevaseks kaaslaseks on arvuti ja kellel meeldib iseseisvalt arvuti vahendusel oma toitumist jälgida ning suudab end ise edukalt motiveerida. Vaata lisaks.

Geenitest  uurib viit ainevahetusega seotud geenivariatsiooni, mis aitab välja selgitada, milline dieet on inimesele kõige sobilikum vastavalt geenitesti tulemustele. Vaata lisaks.

Firmagrupid on teenus, mis sobivad ettevõtetesse, kus kolleegid soovivad koos kehakaalu langetada. Sõprade/kolleegidega salenemisel on positiivsed tulemused, sest iga väiksemgi kaalulangus mõjub positiivselt meeleolule, elukvaliteedile ja töövõimele. Vaata lisaks.

Figuurisõpradega saab liituda igaüks, kelle KMI on vähemalt 20 (arvuta oma KMI siin). Soovkaalu võib määrata ise ja seda võib muuta igal ajal. Alla 18a. noortel peab grupis osalemiseks olema lapsevanema allkirjaga luba.

Figuurisõbrad on välja töötanud erijuhised 10-18 aastaste noorukitele, 10-16 aastastele tütarlastele ja imetavatele emadele. 

 

OÜ Figuurisõbrad | Mustamäe tee 16; Tallinn 10617 | Tel. 619 1414 | skype: figuurisobrad | e-post: info@figuurisobrad.ee | kasutustingimused
Ole kursis meie uudistega ja tutvu toidupäevikuga 1 päev TASUTA

E-mail: