Aivi Aigro -32.4kg

Aivi Aigro -32.4kg

enne ...
nimiAivi Aigro
pikkus175 cm
stardikaal109.2 kg
praegune kaal76.8 kg
maha võetud kilod-32.4 kg
kulunud aeg47 kuud
pärast ...

Minu lugu

Minu lugu on üpris tavaline - aegamööda ja järjepidevalt kogunenud lisakilod - eelkõige mugavusest, samuti ka "stressisöömisest". Korduvalt alustatud ja ka pooleli jäetud kaalujälgimine.
Ka seekord sai alustatud kui peegelpilt ja enesetunne selleks põhjuse andsid. Aga mis siis seekord teistmoodi?
Minu jaoks oli määravaks üks mentori poolt grupis väljaöeldud mõte - kui täna ei suuda ettenähtud ühikute piiridesse jääda, siis ei tasu selle pärast stressi langeda, vaid "homme on uus päev". Alustan uuesti - jätkan - ei loobu. Peaasi, et siht silme eest ära ei kaoks. Ja kindlust andis juurde ka mentori poolt grupis ülekorratud, kuigi ammu teada tõde, et iga väike samm viib suurele eesmärgile lähemale. Antud juhul siis iga toitumisharjumuse muutmine, liikumisharjumuse muutmine.
Niisiis üks samm korraga - ja stressivabalt. Ja peab mainima – see toimib tõepoolest. Ja kui aeg-ajalt esineski „mõõnaperioode“, kus kaalunumber ei liikunud soovitud suunas, siis on alati kasu olnud figuurisõprade grupis käimisest – seal kuuleb ikka midagi uut ja kasulikku. Siinkohal pean mainima - figuurisõprade rühma mentor Liana Vahtra on väga asjalik ja hooliv, mistõttu tema juures rühmas kohal käimine annab alati positiivse emotsiooni ning innustab jätkama. 

« tagasi