Anžela Rimkus -23.4kg

Anžela Rimkus -23.4kg

enne ...
nimiAnžela Rimkus
pikkus160 cm
stardikaal84.3 kg
praegune kaal60.9 kg
maha võetud kilod-23.4 kg
kulunud aeg12 kuud
pärast ...

Minu lugu

Ma mäletan seda päeva väga hästi:) See oli nädal enne jõule kui ma läksin sõbrannaga koos esimest korda rühma. Kõik tundus uus ja huvitav. Ma olin alati arvanud, et figuurisõbrad söövad vähe, kuid grupis osalemine näitas mulle vastupidist- juba esimesel nädalal võtsin ma alla 1,7 kg. Uskumatu! Eriti veel toitudes nii mitmekülgselt, süüa nii tihti ja nälga tundmata. Edaspidi hakkaskingi kaalu kaotama 200 gr kuni 1 kg nädalas.
Tasapisi sain aru, et salenemine ei sõltu ainult toidust, mida sa sööd, vaid sellest  kui palju ja mida sa sööd. Õige kehakaalu  saavutamine on võimalik ainult tänu  tasakaalustatud toitumisele ja regulaarsele liikumisele. 
Pärast grupiga liitumist hakkasin rohkem jalutamas käima ja tegin iga päev kepikõndi. Mõne aja pärast tundsin ennast juba nii hästi ja enesekindlalt, et otsustasin osa võtta Presidendimatkast, mille rada oli 10 km. See oli minu jaoks väga huvitav kogemus  ja sügisel osalesin juba SEB Sügisjooksul. Tänu oma saavutatud kehakaalule, olen muutunud palju energilisemaks ja julgemaks. Alles hiljuti hakkasin tegelema ka kõhu- ja havaii tantsuga. Need treeningud ja õige toitumine hoiavad mind iga päev positiivses tujus.

Alates figuurisõpradega liitumisest tunnen, et armastan ennast ja võin rahulolevalt end iga päev peeglist vaadata. Olen väga õnnelik oma saavutatud eesmärkide üle. Seda kõike suutsin ma teha tänu oma mentorile, gruppides osalemisele ja oma elukaaslase toetusele.
Olge tublid, järjekindlad ja positiivsed. Ainult siis suudate oma eesmärke täita :) Päikest teile!

« tagasi