Angelika Anderson -11.2kg

Angelika Anderson -11.2kg

enne ...
nimiAngelika Anderson
vanus42 aastat
pikkus168 cm
stardikaal71.3 kg
praegune kaal60.1 kg
maha võetud kilod-11.2 kg
kulunud aeg5 kuud
pärast ...

Minu lugu

Olin juba tükk aega tundnud endal teatavaid ülekilosid. Aastaid tagasi kui ma veel noor ja ilus olin, kaaludes 59 kg tundsin, et oleks vaja kaalust maha võtta, kuigi selleks puudus tegelikult suurem vajadus. Ja nagu saatuse nööge-läks aeg, tuli märkamatult kaalu juurde ja tekkis päriselt vajadus kaalust maha võtta. Kuid see ei olnud enam nii lihtne. Kui kord juba jälgitud siis järgnevad korrad ei ole enam nii kerge.

Proovisin küll omal käel hakkama saada kuid ei midagi. Ja sel ajal tutvusin ka oma praeguse elukaaslasega kellega ei läinud see toitumine just kõige kergemalt. Tal tuleb kokkamine super hästi välja ja kuna minu nõrkuseks on igasugused pastaroad, mida ta imemaitsavalt valmistab, siis ei saanud ju keelduda.

Ja muidugi šokolaad, mida ma võiksin süüa kilode viisi. Tuli aeg, kus vahetasin töökohta. Tööle kõndides jäi minu sõbranna kodu täpselt teepeale ette. Hommikuti enne tööle minekut kohtusime aeg-ajalt ja ta muudkui rääkis figuurisõpradest ja tema grupi mentorist Ilvist. Et super inimene ja nii tore on seal grupis käia.

Esialgu suhtusin natuke umbusklikult ja mõtlesin, et proovin ise hakkama saada. Sain sõbrannalt juhiseid ja materjali, et proovida enne kui julgen rühma minna. Hoolimata tahtest, ei saanud ma siiski päris üksi hakkama ja läksin sõbranna õhutusel gruppi.

Esimene kord olin nördinud ja hirmunud, see päev tundus nii kohutav. Alustasin ettevaatlikult lihtsamatest roogadest kuid aja möödudes ja kilode langedes tuli teatav vabadus ja tekkis usaldus iseenda suhtes.

Mida rohkem tuttavatelt tunnustust kuulsin seda rohkem see mind innustas. Indu andis juurde ka Aasta Figuurisõber 2012 Ruuta lugu, kes oli oma kilod kaotanud samas rühmas ja sama mentori käe all. Ja lisaks kõigele köidab mind sealjuures tervislik toitumine ja füüsiline koormus. Tänu kaotatud kilodele meeldib mulle ka rohkem liikuda ja tihtilugu lähen töölt koju jalgsi selle asemel et bussiga minna. Enesetunne on nüüd suurepäerane ja hea. Üht asja pean ma siiski tõdema, ilma grupi toetuseta ei oleks ma hakkama saanud. Suured tänud mentorile Ilvile.

« tagasi