Ruuta Arumets -25.4kg

Ruuta Arumets -25.4kg

enne ...
nimiRuuta Arumets
stardikaal81.6 kg
praegune kaal56.2 kg
maha võetud kilod-25.4 kg
kulunud aeg7 kuud
pärast ...

Minu lugu

Soovkaal käes ja siin siis ka minu väike ja lihtne lugu....

Ma ei tundnud ennast paksuna ega halvasti, kuid kaalunumber näitas midagi muud. Emaks saamise järel ei kadunud rasedusega tekkinud ülekilod ning ainult mõttest, ma võtan alla, ei aidanud. Riidevalikus oli ainult nr.46 ning see ei toonud mingit rõõmu. Ma tahtsin jälle kanda normaalsuurusi, riideid mis juba tükk aega kapipõhja pakitult ootasid...

Selle aasta emadepäeval üllatas üks tuttav mind- ta oli kaotanud 18 kilo ja ma ei tundnud teda õieti äragi. Ma pole kunagi uskunud ega ka süvenenud dieetidesse või kaalujälgimisse. Kuuldes Figuurisõpradest ja nähes tulemusi teadsin, ka mina saan. Otsustasin hakata sõbraks - FIGUURISÕBRAKS ja nii see asi alguse saigi.

Pole mõtet kirjeldada seda punktide süsteemi, lugemist ja kaalumisi mis suvest pihta hakkas. Kes teab, see teab. Kuid grupis käimise mõjust ja heaolutundest ei saa mitte rääkimata jätta. Minu mentori Ilvi olemus ja suhtumine lisasid iganädalasel kaalumisel nii palju positiivsust ja jõudu, et mitte hetkekski ei kahelnud ma oma valiku õigsuses. Meie grupp on alati olnud nii toetav ja positiivne. Iga nädalaga langesid kilod ja enesetunne tõusis. Ma suudan, saan hakkama- jõulupidude ajaks olen vormis. Ja olengi... Ma ei oleks kunagi jõudnud siia, kus momendil olen kui oleksin jäänud koju istuma. See suur toetus, mis ma sain nii grupist kui ka kodust on väga tähtis.

Mind ei hirmutanud algusest peale need punktid ja kaalumised. Nüüdseks on see saanud nii igapäevaseks ja omaks. Ma ei ole pidanud millestki loobuma, tundma tühja kõhtu või vaatama vesise suuga teiste söömist. Ma õppisin tegema valikuid, endale parimaid valikuid. Ka kodus ei tee ma mitut eri sööki vaid just kodutoidu kõrvale leian endale vajaliku ja kasuliku. Olen suutnud leida need vajalikud kogused ja toidud ning seda kõike perega ühest söögilauast. Muidugi muutuseks oli mulle see vee joomine, kuid sellega harjusin samuti.

Teiseks suureks abiks ja toeks oli mulle mu harrastus, hobi, lemmikloom- mu oma hobune. Temaga tegelemine, ratsutamine hoiab vormis nii keha kui vaimu. Kahjuks saan sellega tegeleda natuke vähem kui tahaksin, sest laps veel väike ja eks temagi vajab aega emmega olemiseks. Tahan ju eelkõige olla hea ja nüüd ka ilus emme.

Laadides ennast positiivse energiaga mitmelt poolt korraga tekibki tunne, et sa suudad saavutada oma eesmärke. Ja kõik suudavad. Tegelikult ei ole oluline palju sa soovid kaalu langetada, oluline on see tunne mille sa sellest langetamisest saad. Minule on mõjunud väga hästi kogu see protsess. Ma tunnen jõudu ja tahtmist olla ilus.

Me kõik peame mingil hetkel oma elus tegema valikuid. Mina tegin väga õige valiku astudes Figuurisõprade sekka, ma olen sealt saanud sõpru, toetust ja enesekindlust. Usu, seda kõike saavad ka teised, kes minuga sarnast teed käivad. Kõik on kinni meis endis, kui sa sead endale sihi ja liigud kindlameelselt selle suunas, siis sa ka jõuad sinna. Sest MINA ISE OLEN ÕNNESTUMISE VÕTI!!!

« tagasi