Viktoria -21.4kg

Viktoria -21.4kg

enne ...
nimiViktoria
pikkus172 cm
stardikaal106.4 kg
praegune kaal85 kg
maha võetud kilod-21.4 kg
kulunud aeg6 kuud
pärast ...

Minu lugu

Kõik see algas sellest, et ühel septembri õhtul kolleeg kutsus mind Figuurisõprade rühma. Nende programm oli juba mulle enam-vähem tuttav kuna mitu aastat tagasi proovisin kaalust alla võtta Kaalujälgijate süsteemi abil. Isegi sain hea tulemuse, aga kahjuks kõik lisakilod tulid tookord tagasi.

Kui ma uuesti ühinesin rühmaga, kohe valisin tabeli järgi kõige madalama võimaliku kehakaalu. Muidugi vahetevahel „rikkusin“ programmi kuid üritasin ikkagi järgida tasakaalustatud toitumise põhireegleid, loomulikult hakkasin ka palju rohkem liikuma. Kuna ebatervislik toitumine ja vähene liikumine soodustasid ülekaalu tekkimist.

Väga tahan tänada meie rühma mentorit Julia Kašina´t, kelle nõuanded ja moraalne toetus on tõesti hindamatud, tänu temale rühmas tekkis ka väga sõbralik atmosfäär. Kaalu langetamise ajal avastasin enda jaoks väga palju huvitavaid tervislikke retsepte. Samuti hakkasin väga aktiivselt tegelema spordiga: meelsasti proovin erinevaid aeroobikastiile, käin ujulas, treenin kodus ning lihtsalt üritan liikuda ning jalutada nii palju kui võimalik. Eluviisi muutmine võttis aega kuid praegu muutus pigem mõnusaks rutiiniks. Kõige tähtsam on, et kui sa isegi „rikud“ programmi, alustada sellega uuesti nii kiiresti kui saad ning uskuda, et saavutad edu. Loomulikult tuleta endale meelde miks sa tahad saledaks saada ning jääda.

Praeguseks olen ma kaotanud 21 kg ning olen sellega väga rahul. Kuigi see ei ole veel lõplik eesmärk, usun, et saan hakkan ja saavutan oma soovitud kehakaalu.

 

« tagasi