Figuurisõbrad soovitavad alustuseks lühikest kiirprogrammi!

Figuurisõbrad soovitavad alustuseks lühikest kiirprogrammi!

Täienduseks figuurisõprade tavaprogrammile, tee kord kuus lühike 5-päevane ekstra toiduvalik, et saada kiiremini kehakaal soovituks!  Edu innustab ja julgustab jätkama figuurisõprade toiduvalikuid!

Liigsed kilod ei tule kiiresti ja tagasi ka ei lähe kiiresti. Toiduvalikute muutmine on aeganõudev, kuna isu suureneb tasapisi  ja halvad valikud on tulnud aastate jooksul. Liikumine väheneb samuti tasapisi, üha rohkem sõidame autoga, muutume mugavaks. Samas oleme kurjad enda peale, sest riided pigistavad ja „voldid” punnitavad,  pluusi nööbid ei lähe kinni, seelikut ei saa hästi üles tõmmata jm. Mida teha ja milliseid nõuandeid valida sadade pakkumiste ja reklaamide seast?

Vali endale sobiv figuurisõprade rühm ja mine sinna otsekohe. Ainult isiklik kontakt juhendajaga teeb sinu pingutused edukaks. Veendu selles, mis rühmas tehakse ja see on asendamatu väärtusega! Iialgi ainult toitumisinfo lugemisega ja „teadmisega” sa ei suuda pikemat aega soovitustest kinni pidada.

Kuldreeglid, mis on esmatähtsad:

* ole oma otsuses täiesti kindel, ainult siis saad teha muutust nii, et keha tuleb kaasa ja saavutad püsivat edu. Süüa valmistad ise ja sööd iga päev! See on möödapääsematu!

* kasuta nõu küsimise võimalust, sest väärinfost ei suuda teisiti jagu saada (nõustamine figuurisõprade rühmas)

* tee erinevaid häid toiduvalikuid nii, et ei tuleks ühegi toitaine puudust. Valikuvariante aitab teha mentor. 

Otsesed nõuanded:

1. Täida toidupäevikut iga päev, sest muidu unustad päeva jooksul suhu pandud toiduhulga. See on väga vajalik, sest tahad ju olla edukas.

2. Tee selgeks, kui suurt toiduportsu sa päevas vajad. Seda arvutab mentor - igapäevane toiduga saadav energiahulk peab vastama sinu vajadusele. Tahad kaalu langetada, siis söö päevas ca 500 kilokalorit vähem, muidu kaal ei hakka langema. Kui palju see on - mitu viilu leiba, mitu kartulit, mitu kommi jne, aitab mentor välja arvutada!

3. Pea kinni sulle antud mitmekülgse toiduvaliku põhimõtetest. See ei ole keerulisem nutitelefonist! Erinev toit täidab kõhtu, väldib näljatunnet ja isude tekkimist ning kindlustab kehale kõik vajalikud toitained.

4. Väldi lohakust söömise kellaaegades. Regulaarsust vajab sinu keha, et kõik korralikult ära kulutada (seedida).

Need soovitused on ääretult olulised ja muutuvad lihtsaks paarinädalase pingutamisega. Kui sa seda ei suuda, siis kehakaal ei hakkagi langema. Tea, et imesid ei ole olemas! Süvene figuurisõprade mitmekülgsesse toiduvalikusse ja kui oled kuu aega programmist kinni pidanud, siis on sinu kehakaal langenud 3-4 kilo.

Nüüd on õige aeg teha lühike 5-päevane kiirspurt kiudaineterikka, mitmekülgse ning veidi madalama kaloraaziga dieediga ja siis taas jätkata juba korrigeeritult tavalist figuurisõprade programmi. See dieet on täpselt välja arvestatud ja toitainete vahekorrad on proportsionaalsed nii, et ei teki ka mineraalainete ega vitamiinide isegi mitte lühiaegset puudust.

Selline vahespurt ergutab positiivselt, kuna kehakaal väheneb hoogsalt ja  nüüd näitab, et Sinu kehakaal on alustamisest peale vähenenud umbes 10% ning toidugrupid vajavad veidi ümberarvestamist süsivesikute (tärklise) ja valgu (liha, kala, muna) osas. Näljatunnet ei teki, kuna saad kõik vajalikud toitained ostunimekirjas olevast toidust kätte. Kiirdieet on viieks päevaks ja sellest tuleb ka kinni pidada.  Tulemused vajavad mentoriga konsulteerimist, et selgitada just sulle edasiseks kõige parem toiduvalikute variant, mis kindlustab hea enesetunde, tervise  ja soovitud figuuri.

FIGUURISÕPRADE GRUPPIDE AJAD LEIAD SIIT

KUI SA ENDALE SOBIVAT GRUPPI EI LEIA, SIIS SAAD KIIRDIEEDI SOETADA ENDALE SIIT

 

 

veel figuurisõbralikke nippe ...