Sinu valik, kas üksi või üheskoos?

Sinu valik, kas üksi või üheskoos?

Ka üksiküritajad võivad edukalt maha võtta. Siiski kinnitavad Figuurisõprade grupist  osavõtjad ikka ja jälle, et just grupist saadav toetus on neid eduni viinud. Loomulikult on see igaühe enda otsustada, kui palju ta oma lähedasi soovib kaalulangetamises kaasata. Peamine on see, et oleksid ise olukorraga  rahul.

Mida teha aga siis, kui oma kaaslastelt rohkem ootad kui neilt saad?

Mõned mõtted, kuidas panna perekonda ja sõpru oma uuest eluviisist vaimustuma!

 

Koos perega läbi raskuste. Kui Sa oma toitumise  uutele alustele sead ja rohkem liigud, ei tee Sa mitte head ainult iseendale, vaid muudad oma eeskujuga  kogu pere igapäevaelu.

Ühised sportimised, jalutuskäigud, usiutamised, suusatamised või ujulakülastused on koos nauditavamad ja pakuvad vaheldust ning rõõmu. See on hea võimalus ühiseks vaba aja veetmiseks, eriti sügisel ja talvel, mil põnevaid vaba aja veetmise võimalusi niikuinii napib ja palju viibitakse toas.

Koos lastega toitu valmistades õpivad nad tervislikku toitumist kõige paremini. Valmistage näiteks üks tervislik puuviljasalat või plaanige kergem peolaud.

Kaasotsustusõigus. Igal päeval valib keegi pereliikmetest oma lemmikretsepti Figuurisõprade retseptiraamatutest või programmvihikutest.

Kompromisside sõlmimine.  Kui Sinu lapsed proovivad natukenegi tervislikku toitu, näiteks mõne lusikatäie köögivilju, siis luba neile näiteks kord nädalas nende lemmiktoitu.

Armastus käib kõhu kaudu on ütlus, mida teab vast igaüks, kuid hästi kirjeldab seda üks lugu elust enesest.

„Tegelikult sattusin ma Figuurisõprade gruppi juhuslikult. Üks mu sõbratar külastas gruppi juba ammu ja kui ta meid õhtusöögile palus, tegi ta figuurisõbralikke toite, meile sellest sõnagi lausumata,“ meenutab Kristo.

 

Kristole meeldisid need toidud väga ja ühel korral ütles Vivika talle kogu tõe välja. „Läksin temaga koos gruppi. Koos elasime läbi tõususid ja mõõnasid, läbi ühise motivatsiooni jõudsime  soovkaaluni”, nendib Kristo.

 

Ühised tegevused lähendavad ning teevad eesmärgi täitmise alati ka palju kergemaks.

Toetame oma lähedasi, sest koos on lihtsam!

 

 

 

 

veel figuurisõbralikke nippe ...