KODUNE SALENEJA

KODUNE SALENEJA

Soovid oma kehakaalu iseseisvalt langetada. Meil on lahendus - saadame sulle kaalust allavõtmise juhised, menüüd ja retseptid posti teel koju, lisaks saad kasutada mugavat ja lihtsat online toidupäevikut vastavalt tellitud programmile.

Programm aitab sul iga päev tasakaalukalt toituda! Lihtsate muutuste ja kohandustega oma valikutes võtad kaalust alla süües maitsvalt ja mitmekülgselt.

Võid olla kindel - meilt saad programmi läbimisel asjatundlikku nõu ja vastused oma küsimustele.

Kui soovid alustada online toidupäeviku täitmisega juba enne materjalide kohalejõudmist, avame sinu online toidupäeviku kasutamise õiguse kui saadad oma kasutajanime kaja.torm(at)figuurisobrad.ee  (selleks pead olema registreerinud end meie kodulehe kasutajaks)! 

Saadetise saad kätte nädala jooksul sõltuvalt tellimuse esitamise ajast ja kättetoimetamise viisist.

FS koduse saleneja programmi oleme jaotanud 2 osaks - Stardiprogramm ja Jätkuprogramm.

FS Stardiprogramm 

Stardiprogramm annab juhised 4 nädalaks. Sellest leiad ülevaate tasakaaluka toitumise põhimõtetest, toidugruppidest, toiduainetest ja toidukogustest, mis on just sinu jaoks piisavad, tagades kõigi vajalike toitainete saamise ja ka salenemise.

Sisaldab ülevaatlikku Salene targalt voldikut, Ühikute registritLiigu heasse vormi - nõuandeid liikumiseks ja sobiva kehalise koormuse leidmiseks ja Kuidas süüa? - kasulikke nippe ja mida silmas pidada söögikordade planeerimisel. Menüüd 2 nädalaks koos retseptidega, toidupäevikud, online toidupäevik 4.nädalaks. Lisaks Argipäeva õhtusöögid 1   - kergete ja salendavate õhtusöökide retseptid nädala argipäevadeks.                    

Hind: 23,00€

OSTA STARDIPROGRAMM SIIT

FS Edukas jätkuprogramm 

 

See on järg Stardiprogrammile järgnevaks 8. nädalaks. Sisaldab hulgaliselt nõuandeid erinevateks olukordadeks, teemavihikuid soola, suhkru ja rasva kohta, toidupäevikuid, nädalamenüüsid koos retseptidega ja online toidupäevikut 8. nädalaks.

 Lisaks Argipäeva õhtusöögid 2, 3 ja 4, sisaldab kergete ja salendavate ärgipäeva õhtusöökide rertsepte kolmeks nädalaks.

Hind: 41,00€

OSTA JÄTKUPROGRAMM SIIT

FS Koduse saleneja kogu programm

 

Stardi- ja jätkuprogramm koos, sisaldades materjale 12 nädalaks. Kõik koos ühe tellimiskorraga, juhised, teemavihikud, näidismenüüd, retseptid ja online toidupäeviku kasutamine 12. nädalaks. Tee parim valik!

Lisaks Argipäeva õhtusöögid 1-4, sisaldavad kergete ja salendavate argipäeva õhtusöökide retsepte neljaks nädalaks.

Hind: 63,00€

OSTA KOGU PROGRAMM SIIT