Mentorid - Anli Aja

Mentorid - Anli Aja

Võta vastu väljakutse ja langeta kaalu - ära lükka edasi.

Tee Figuurisõbraks algas Kaalujälgijate rühmajuhi tööst. Alustasin veebruaris 2006. Kaalujälgijateni jõudsin ise 2005 aasta juunis, sest tervis oli vilets ja nii otsisingi erinevaid lahendusi. Kaalujälgijates käisin kuni detsembrini 2005 ja peale seda arvasin, et saan ise hakkama, soovitud kaalunumbrit ei olnud veel käes, kuid kahjuks ei läinud nii hästi. Aasta hiljem, ehk siis juunis 2006, jõudsin tagasi kaalujälgijate rühma, olles samas kaalus tagasi, mis esmakordsel liitumisel. Siis otsustasin teha uued eesmärgid ja püstitada kindel siht. Võiduka lõpuni jõudsin 2007a jaanuaris, kui sain kuldliikmeks. Kokku langetasin 14 kilo.

 

Mul on hea meel, et pärast Kaalujälgijate lahkumist Eestist ei jäänud inimesed oma kaaluprobleemiga üksinda. Hea, et alustas uus kaalulangetamist õpetav firma Figuurisõbrad. Nüüd saan oma liikmetele edasi jagada tervislikke nõuandeid kaalulangetamiseks.
Mentorina töötades tuleb mul hästi meelde oma kaalulangetamises ettetulnud probleemid ja ma mõistan hästi neid inimesi, kes tulevad ka teist või kolmandat korda tagasi.


Seda tööd tehes tunnen, et saan inimesi aidata ja mõista. Mulle meeldib see töö väga ja olen siiralt õnnelik, et lisaks oma põhitööle saan esmaspäeviti pakkuda tuge ja jagada mõtteid, kuidas elada tervislikumalt ja õnnelikumalt. 

 

Head soovides,

Anli

Koralli tee 25