5 figuurisõbralikku jõulusoovitust

5 figuurisõbralikku jõulusoovitust

5 mõtet, mis aitavad kaasa  jõulupühade heale kordaminekule:

1. Osta rammusat jõulutoitu veerandi võrra vähem kui esialgu kavatsesid.

Kaalutõusu tekitab liigne toidu kogus,  sellepärast osta traditsioone kandvat rammusat toitu veerandi võrra vähem ja köögivilju veerandi võrra rohkem kui oli esialgne plaan.

2. Üks toidukord päevas pühenda ainult  köögiviljale!

 Planeeri pühade ajaks 1 toidukord päevas, kus süüakse vaid eredavärvilist köögivilja - olgu selleks köögiviljasalat, köögiviljasupp, puhastatud köögivili dipikastmega, hautatud või ahjus küpsetatud köögivili vms mõõduka õliga. Pane tähele, et siis saab sinu keha  paremini hakkama ka rammusama jõulutoiduga.

3. Näksimiseks toidukordade vahel tükelda erivärvilist köögivilja ja puuvilja. Maiustuste - pähklite - piparkookide  vaagen tõsta lauale vaid pärast söögikorda!

4.  Vesi klaasist veekannud pane erinevatesse kohtadesse ja  muuda erksaks jääkuubikusse külmutatud marjade, apelsiniviilude, sidruni, värske kurgi, melissilehtede,  tilli  jm maitserohelisega, et see püüaks pilku ja seda oleks kerge juua 6-8 klaasi päevas.

5. Igaks päevaks mõtle välja, kuidas veeta  1,5 - 2 tundi värskes õhus!

Suur vaenlane figuurile on  liiga pikk jõululauas istumine nii kodus kui külas. Parem mõte on minna koos sõprade , tuttavate või  pereliikmetega jalgsi mõnele kultuuriüritusele või näitusele, värskes õhus matkama, uisutama, jalutama vms.

SOOVID TERVISLIKULT KAALUST ALLA VÕTTA? SINU PARIM ABILINE ON MOBIILISÕBRALIK ONLINE TOIDUPÄEVIK!

Jõulu- ja aastavahetuse pidustusteks pisut kaalust alla saada aitavad Sind KIIRDIEEDID!

 

 

veel figuurisõbralikke nippe ...