Lihased tööle ja keha trimmi! 10 nõuannet!

Lihased tööle ja keha trimmi! 10 nõuannet!

Vali sellel sügisel sportimisviisiks jooksmine - kiirendad kaalust mahavõtmist ja saad hea vormi!
 
1. Oleks hea kui sul on keegi kaaslane - alati aitab sotsiaalne suhtlemine – määrake kokkusaamise (jooksmiseks) kindel päev ja kindel kellaaeg.
2. Loo „kütuse” varu, st söö umbes pool tundi kuni 1 tund enne väljaminemist väike taldrikutäis putru nt marjade või keedisega ja joo klaas vett.
3. Enda motiveerimiseks kasuta mõnda mobiiliäppi, mis aitab eesmärke püstitada, näha positiivseid tulemusi ning valida oma tempole sobiv muusika.
4. Alusta soojendusega - kõnni 5 minutit, seejärel tõsta jooksmise tempot aeglaselt.
5. Proovi teha intervalle, st jookse teatud maa kiiremini, siis aga aeglasemalt, tee endale lõbusaid sihtmärke. Viimased 3-4 minutit jookse aeglaselt ja lõpuks teatud aeg kõnni.
6. Sea ise endale rütm, mis sulle sobib just täna – kui tahad vahepeal kõndida, siis kõnni.
7. Taasta kehavarusid uue kütusega ja söö midagi 30 minutit pärast jooksu lõpetamist. Selleks võib olla klaas keefiri või petti, kuid mitte suhkrurikast jooki.
8. Tähista õnnestumisi ja jaga enda rõõmu teistega.
9. Tee puhkepäevi - lihased vajavad taastumiseks aega. Alguses tee kaks puhkepäeva ühe treeningpäeva järel, hiljem võid need päevad asendada teistsuguse liikumisega.
10. Planeeri uusi väljakutseid! Selleks võib olla sama vahemaa läbimine kiiremini või valid pikema distantsi. Kuid miks mitte vahelduseks proovida jalgrattasõitu?!
 
Sa teed kõike seda ISEENDA pärast!
 

SOOVID TERVISLIKULT KAALUST ALLA VÕTTA? SINU PARIM ABILINE SUVISEL AJAL ON MOBIILISÕBRALIK ONLINE TOIDUPÄEVIK!

VALMINUD ON UUS KIIRDIEET - SULATA SUVEKILOD!

 
 

 

veel figuurisõbralikke nippe ...