Maksekaartide teenindamine internetis (e-kaubandus)

Maksekaartide teenindamine internetis (e-kaubandus)

Andmeedastuse turvalisuse tagamiseks kasutatakse kliendi ja E-Commerce Payment Gateway interneti liikluse vahel 128-bitist krüpteeringut (SSL- Secure Socket Layer turvaprotokolli) ning andmed, mis liiguvad kaupmehe ja Payment Gateway vahel, allkirjastatakse elektrooniliselt, mis kokkuvõttes välistab selle, et kõrvalised isikud saaksid neid andmeid pealt kuulata või muuta.
Kaupmehel on juurdepääs kaarditehingute aruandlusele, kuid puudub juurdepääs täielikule kaardinumbrile. Figuurisõbrad kaupmees ei kasuta kaardi valdaja poolt esitatud personaalseid andmeid. Maksmise hetkel toimub kaardi valdaja kaardiandmete sisestus kaardi valdaja poolt Pankade Kaardikeskuse serveris paiknevasse andmebaasi ja andmed säilitatakse samuti Kaardikeskuses paiknevas serveris. 

Tehingud sooritatakse eurodes (€ ).
Kaup väljastatakse kliendile peale ülekannet Figuurisõprade pangakontole. Kaup toimetatakse kliendile 14 päeva jooksul. Tellimusele lisandub postisaatmise kulu. Eesti Vabariigist väljapoole tellimisel lisanduvad kaupadele kohalikud maksud- ja saatmiskulud.