Kristi Paimla -13.5kg

Kristi Paimla -13.5kg

enne ...
nimiKristi Paimla
pikkus180 cm
stardikaal94.3 kg
praegune kaal80.8 kg
maha võetud kilod-13.5 kg
kulunud aeg4 kuud
pärast ...

Minu lugu

Olin juba aastaid proovinud omal käel saleneda. Suur magusa (eriti koogi) armastus on mul olnud terve elu. Polnud probleemi enda tehtud koogist pool ära süüa. Olin kunagi ka proovinud kaalujälgijate koduprogrammi, millega 5 kg maha võtsin ja siis lõpetasin ja sujuvalt juurde tagasi võtsin.
Figuurisõpradega liitumine tundus parim variant, kuna olin õnnetu ja kehaga rahulolematu. Üksi endast tegijat pole, nii otsustasin liituda Põltsamaa grupiga. Seda otsust ma ei kahetse elu sees.

Esimesed nädalad oli motivatsioon laes, mis oli kõige suuremaks üllatuseks just mulle endale. Esimene nädal oli kaalukadu koguni 2,4kg! See motiveeris ainult jätkama. Enda uhkuseks võin ka öelda, et mul pole senini olnud ühtki plussnädalat! Kuigi vahepeale jäid jõulud-aastavahetus ja pingeline eksamisess ülikoolis. Ikka leidsin endas jõudu mitte söögilauas segaseks minna.
Kõige raskem on õhtuti, kuna käin nüüd taas tööl ja väsimus on suur, kui koju jõuan. Kõige suurem abi kogu salenemise juures on olnud väikese Merikese häälest mu peas (minu mentori), mis ütleb neid tarkusi, mida ma esimesel nädalal grupis kuulsin. Neil on kullaväärtus ja just need paar lauset on need, mis mind rajal hoiavad ja mis aitasid "klõpsul" peas ära käia! Nüüdseks olen kaotanud 13,5 kg ja olen väga-väga rahul!
Ees ootavad tasakaalustamise nädalad, mis on uus väljakutse.
Olen väga rahul, et leidsin Figuurisõbrad!

« tagasi