GRUPID

GRUPID

GRUPIS KÄIES OLED MOTIVEERITUD JA KAAL LANGEB!

HINNAKIRJA LEIAD SIIT

Asukohad:

Tallinn
Rapla
Randvere
 
 
GRUPIST SAAD  KINGITUSEKS UUE SALENDAVA JÕULUMENÜÜI (Saadetakse e-mailiga).
 
Kui Sa ei saa grupis osaleda, siis osale online grupis!
 
 ONLINE GRUPITOE (GOOGLE MEETS) LEIAD SIIT Juhendaja Mirjo Pitkma
 
 
 
Gruppi juhendab mentor - oma ala asjatundja. Mentor juhendab ja viib läbi inspireerivaid gruppe. Ta on sinu isiklik nõuandja, suunaja ja psühholoog. Ta tunneb hästi tervisliku toitumise põhimõtteid  ja programmi,  ning aitab seda kohandada sinu elustiiliga. 

Grupist saad iga nädal: motivatsiooni, tagasisidet, nõuandeid, nippe ja inspiratsiooni. Grupis kuuled teiste kogemusi, oled motiveeritud ise ja teistele toeks. Grupp pakub sulle kõike, mida vajad, et edukalt kaalu langetada. Eelnevalt pole vaja registreerida, tule lihtsalt kohale!

Mis grupis toimub?

Kaalumine - konfidentsiaalne, mentoriga nelja silma all. Mentor ei avalda sinu kaalunumbreid teistele. Toimub 30 minutit enne grupi algust.

Kaalumisel saad esmase tagasiside, nõuandvad ja innustavad sõnad, uued nädalamaterjalid ja menüü või retsepti järgmiseks nädalaks.

Grupivestlused kestavad iga nädal 30 minutit. Arutletakse erinevatel söömise, enese tundmaõppimise ja arendamisega seotud teemadel.

Tagasiside - räägime möödunud nädalast ja mahavõetud kilodest, innustame üksteist, otsime lahendusi  erinevatele olukordadele jne.

Oled esimest korda? 

Mentor tegeleb uute liikmetega pärast grupitööd eraldi: kaartide täitmine, kaalumine, nädalamaterjalid koju kaasa, juhised kuidas alustada. Kokku kulub umbes 1,5 tundi (koos eelneva loenguga).

Kaalu hoidmine

Pärast soovkaalu saavutamist on oluline kindlaks teha toidukogused, mille puhul kaal jääb püsima.  Kaalu hoidmise programm kestab 4 nädalat.

Kuldfiguur

Kuldfiguuriks saad, kui oled saavutanud oma soovkaalu (kuni +3 kg). Kaalu hoidjatel on võimalus osaleda grupis -50% soodsamalt, et hoida oma kehakaalu. 

Figuurisõpradega saab ühineda iga soovija, kelle KMI on vähemalt 20 . Arvuta oma KMI SIIN

Sõbrale liitumine tasuta! PRINDI SÕBRAKUPONG SIIT